Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O pracy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. Na wstępie zaznaczę, że tworzę temat czysto informacyjny. Prowadzę nieduży sklep budowlany. Niestety mój wózek widłowy, który kupiłem już używany odmówił posłuszeństwa. Zastanawiam się właśnie czy istnieje coś takiego jak wynajem takich sprzętów. Napiszcie co o tym sądzicie, ja już sam nie wiem. Pozdrowienia

Awatar użytkownika

Hej. Pewnie że istniej, nie ma się co zastanawiać tylko brać. Halplast oferuje takie wózki pod wynajem. Musisz sobie sprawdzić. Ja też kiedyś szukałem wózków, ale jednak pod wpływem emocji i atrakcji cenowych zdecydowałem się na zakup nowego. No ale ogólnie polecam wynajem. Pozdrowienia

Hejka. Ja też mogę potwierdzić. Dam nawet namiar. A co, znajcie moje dobre serce ;D http://www.wozkiczestochowa.pl/wynajem. Myślę, że ja osobiście jednak kupiłabym nowy, ale jeśli chodzi o cięcie kosztów to taki wynajem na krótką metę też jest dobry. I tak decyzja należy do tego, co musi zadecydować. Powodzenia

Awatar użytkownika

Witam. Widziałem kiedyś coś takiego i jest możliwe wynajmowanie takiego typu sprzętu. Ja osobiście sam się zastanawiam czy nie oddać swoje do serwisu. Coś nie podoba mi się w nich. Jakbyście mieli namiar na dobry, i przede wszystkim sprawdzony serwis byłbym wdzięczny.

Awatar użytkownika

Siemka. Wózki widłowe oczywiście można wynajmować. To ci może zaoferować nawet serwis wózków widłowych Częstochowa tam możecie się kierować. Myślę, że ceny mają odpowiednie, bo o to na pewno ktoś za chwilę zapyta. Osobiście jeśli miałbym polecać kupiłbym wózek, ale wynajem tak jak ktoś wyżej napisał, pod warunkiem, że na krótko też może być ok.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O pracy