Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O dzieciach

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Na wstępie zaznaczę że jestem dosyć słaby w wyborach prezentów, szczególnie dla dzieci w wieku 3-4 lata. Planuję odwiedzić brata, który ma właśnie dziecko w takim wieku, a że nigdy nie udaję się nigdzie z pustymi rękami to postanowiłem porozglądać się za prezentem. Póki co bez efektu, dlatego piszę tutaj. Moglibycie mi pomoc? Z góry dzieki.

Awatar użytkownika

Hej! Uwielbiam szukać prezentów dla dzieci, szczególnie w takim wieku :D. Jest tak wiele rzeczy w których można przebierać. Tydzień temu bez okazji przeglądałam sobie sklep w którym zwykle robię takie zakupy i znalazłam cos co mogloby ci sie spodobac: liliko.pl/Zestawy-na-prezent . Nie dość że przyda się rodzicom, to wiesz jaka to bedzie frajda dla malucha?

Awatar użytkownika

Kiedyś kupowałem w tym sklepie lampkę dla córki. Mam wrażenie że czego bym z tego sklepu nie kupił to i tak się spodoba dzieciakom. Tak czy inaczej lampka stoi po dziś dzień i nawet mnie zaskakuje jej trwałość, bo spadła z biurka już setki razy.

Awatar użytkownika

Dzięki za pomoc. Moja znajoma też podała mi adres liliko.pl i powiedziala że tam na pewno znajde cos ciekawego. Przyznaję że mają szeroki asortyment, właściwie chyba jest coś dla dzieci niemal z każej grupy wiekowej. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Cieszę się że pomogłam. Po prostu żałuję że tak mało mam okazji aby robić prezenty dzieciom, ale mam nadzieje że to sie zmieni bo kolezanki powoli wychodza za maz wiec czekam z niecierpliwoscia na pierwsze dzieciaczki.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O dzieciach