badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Zakupy przyszłego taty, poradnik :)
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=9&t=224
Strona 1 z 1

Autor:  marcin85 [ 01 lip 2016, 2:46 ]
Tytuł:  Zakupy przyszłego taty, poradnik :)

Spodziewam się bliźniaków i żona poprosiła mnie o zajęcie się przygotowaniami pokoików itd. Pomyślałem że mogę pomóc bardziej i kupić dużo innych rzeczy. Żona będzie wtedy spokojniejsza. Tak więc co powienienem kupić, od czego zacząć?

Autor:  joanna-zoliborz [ 01 lip 2016, 3:41 ]
Tytuł:  Zakupy przyszłego taty, poradnik :)

Od butelek, polecam firmę Avent, która produkuje naprawdę dobre i bezpieczne butelki, wyglądają mniej więcej tak: http://www.bez-recepty24.pl/manufacturer/avent . Dobrze byłoby kupić ubranka, możesz wybrać się na zakupy ze swoją mamą albo teściową, przescieradełka, pieluchy no i balsam firmy Skarb Matki, który jest po prostu wspaniały i dzieci go uwielbiają. To narazie tyle, jakby pojawiły się jakieś pytania to służe pomocą.

Autor:  Dor Mazor [ 01 lip 2016, 4:28 ]
Tytuł:  Zakupy przyszłego taty, poradnik :)

Może warto pomyśleć też o żonie i kupić jej jakiś fajny prezent. Po porodzie kupiłem swojej sole do kąpieli, kremy na brzuch i Vichy Liftactiv sklep był oczywiście sprawdzony. Moge ci jeszcze doradzic ze moja zona cierpiała na problemy żołądkowe po porodzie i często zażywała to: http://www.bez-recepty24.pl/group/espumisan . Widocznie coś tam nie ułożyło się jak należy, ale po miesiącu sprawy wróciły do normy i było już dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

Autor:  marcin85 [ 01 lip 2016, 7:10 ]
Tytuł:  Zakupy przyszłego taty, poradnik :)

Bardzo dziękuję za wypowiedzi, jest mi miło że się zainteresowaliście i chcieliście pomóc. Na pewno kupię to co poleciła koleżanka plus ten espumisan ale prezent dla żony mam już przygotowany od dawna :).

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/