Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O dzieciach

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Spodziewam się bliźniaków i żona poprosiła mnie o zajęcie się przygotowaniami pokoików itd. Pomyślałem że mogę pomóc bardziej i kupić dużo innych rzeczy. Żona będzie wtedy spokojniejsza. Tak więc co powienienem kupić, od czego zacząć?

Awatar użytkownika

Od butelek, polecam firmę Avent, która produkuje naprawdę dobre i bezpieczne butelki, wyglądają mniej więcej tak: http://www.bez-recepty24.pl/manufacturer/avent . Dobrze byłoby kupić ubranka, możesz wybrać się na zakupy ze swoją mamą albo teściową, przescieradełka, pieluchy no i balsam firmy Skarb Matki, który jest po prostu wspaniały i dzieci go uwielbiają. To narazie tyle, jakby pojawiły się jakieś pytania to służe pomocą.

Awatar użytkownika

Może warto pomyśleć też o żonie i kupić jej jakiś fajny prezent. Po porodzie kupiłem swojej sole do kąpieli, kremy na brzuch i Vichy Liftactiv sklep był oczywiście sprawdzony. Moge ci jeszcze doradzic ze moja zona cierpiała na problemy żołądkowe po porodzie i często zażywała to: http://www.bez-recepty24.pl/group/espumisan . Widocznie coś tam nie ułożyło się jak należy, ale po miesiącu sprawy wróciły do normy i było już dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję za wypowiedzi, jest mi miło że się zainteresowaliście i chcieliście pomóc. Na pewno kupię to co poleciła koleżanka plus ten espumisan ale prezent dla żony mam już przygotowany od dawna :).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O dzieciach