Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O rodzinie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry kochani. Zakładam temat z myślą o osobach takich jak ja, gdzie przyszło mi żyć z niepełnosprawną osobą. Oczywiście z wyboru. Własnie remontuję mieszkanie, by mężczyzna, który skradł moje serce mógł czuć się u mnie dobrze. Czy wiecie możne jakie sprzęty warto zakupić do piętrowego domu, by ułatwić funkcjonowanie osobie niepełnosprawnej?

Awatar użytkownika

Witam. Zmagam się z niepełnosprawnością od lat. Jeśli chodzi o pokonywanie barier piętrowych to fajną sprawą są specjalne krzesełka schodowe. Oczywiście winda jest znacznie wygodniejsza w użyciu, ale rozumiem to, że nie zawsze da się przebudować tak dom, aby umieścić w nim windę tylko dlatego, że niepełnosprawnej osobie byłoby łatwiej. Jeśli chodzi o ogólny transport to świetnie sprawdzają się podnośniki, odsyłam do fajnej strony z asortymentem dla niepełnosprawnych http://www.meva-podnosniki.pl/. Nie wiem co wiecej mogłbym dodać. Fajnie, że miłośc nie ma granic, ja wciąż szukam.

Awatar użytkownika

Dzień dobry kochani. Mój niepełnosprawny korzystał z wózka automatycznego. Mieszkaliśmy w bloku na parterze, dlatego dla nas nie było potrzeby montażu żadnych krzesełek. Poza tym na publicznej klatce nie miałoby to sensu. Wszystkim by zawadzało już nie wspomnę o wandalach. My korzystaliśmy z dźwigu transportowo-kąpielowego. W naszej lazience się przydał.

Awatar użytkownika

Dzień dobry. U nas podnośnik, krzesełko, początkowo schodołaz, balkonik, i łóżko przeciwodleżynowe. To było niezastąpione.

Awatar użytkownika

I wszystko zostało już powiedziane na ten temat :D nie ma co się rozpisywać.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O rodzinie