Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Nie wiem jak wy ale ja mam dość chińskiej pościeli, która zalewa wszystkie polskie sklepy. Od dawna już szukam naprawdę solidnej firmy, od której mogłabym kupić kołdry dla mnie i mojego męża oraz dzieci. Znacie kogoś takiego??? Gdzie nie spojrzeć tam made in china:/ a gdzie wszystkie polskie firmy z tradycjami? Pomóżcie mi znaleźć dobrej jakości kołdrę od polskiej firmy.

Awatar użytkownika

cześć, jestem tego samego zdania, że chińskie podróbki są koszmarnej jakości, a dodatkowo kupując te produkty sami psujemy sobie polski rynek:/ dawniej tylu polskich producentów było na targach, placach targowych, ale teraz co? Sama chiszczyzna:/ mam nadzieje, ze kiedyś się ludzie opamiętają i zaczną docenia naszą produkcję!!

Awatar użytkownika

Racja, ale nadal nie wiem nic na temat pościeli, którą chciałabym kupić;)

Awatar użytkownika

Hej! Cieszę się, że tutaj trafiłam, bo mogę doradzić Ci w tym względzie, bo sama długo szukałam dobrej polskiej firmy prodującej pościel. Moje dzieci są alergikami i żadne ubrania, kosmetyki, pościele z domieszkami sztucznymi nie wchodzą w grę. Odkąd kupiłam sobie pościel od tej firmy https://poscielrodzinie.pl/pl/i/O-firmie/22 moje dzieci dużo lepiej się czują, spokojnie śpią i nie mają uczulenia:) to jest producent kołder puchowych z naprawdę dużym doświadczeniem.

Awatar użytkownika

Witajcie! Znam tę firmę, nawet czytałam ich historię na stronie którą podała koleżanka:) zaczeli produkować własne kołdry ponieważ mieli dosyć tego, co obecnie jest oferowane w sklepach i dzięki im za to!

Awatar użytkownika

Śwoietnie, bardzo dziękuję za tak dobrą ofertę! Właśnie kogoś takiego szukałam, fajne jest to, że szczegółowo opisują z czego produkują swoje kołdry. Dzięki temu można mieć pewność, że puch to puch, a nie żadna podróba;) ja najbardziej zawsze bałam się, że w poduszkach uchowają się jakieś drobnoustroje żerujące na gęsiach, ale jak widze oni użuywane przez siebie piórka piorą o suszą. Naprawdę solidna firma.

Awatar użytkownika

a jak myślicie, samodzielnie nie uszyłby takiej kołdry? Skoro oni dadzą radę, to chyba nie jest to takie trudne, pióra pewnie można kupić na jakichś fermach drobiu.

Awatar użytkownika

:D:D no nie wiem, możesz spróbować:D ale chyba nie wiesz, co mówisz za bardzo. Oni od wielu lat opracowywali technologię, dzięki której z kołder i poduszek nie uciekają piórka. Nie wiem czy wiesz ale stosują taki specjalny materiał, nazywa się intel, to 100procent bawełny, tylko bardzo gęsto tkanej, dzięki czemu puch nie przedostaje się na zewnątrz. Do tego trzeba mieć specjalne maszyny do szycie. Sam nigdy nie uszyjesz takiej jakości kołdry.

Awatar użytkownika

no może faktycznie racja.

Awatar użytkownika

nawet na pewno;) przeglądałeś sobie te ich kołdry? Widzisz że to nie takie łatwe je uszyć, te komorowe szwy, zapobiegające skluszczaniu się puchu w jednym miejscu, trzeba naprawdę wiedzieć jak to robić:)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania