Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć, mam do was takie pytanie, czym najlepiej czyścić buty skórzane. Wydałem fortunę na nowe półbuty i chce jej jak najlepiej zabezpieczyć, by służyły mi przez maksymalnie długi okres czasu. Używacie tylko pasty, czy może jeszcze czegoś innego?

Awatar użytkownika

To zależy, z jakiej skóry masz te buty. Przypuszczam, że jest to skóra licowa, bo do zamszu nie uzywa się past do butów tylko specjalnych sprayów impregnujących. Jeśli masz coś takiego, oczywiście mówię o tych butach ze skóry licowej, to w zasadzie nie ma niczego lepszego od pasty. Najlepiej kup sobie paste w tym samym kolorze co skóra i co jakis czas używaj jej na butach. Nałóż troche pasty na całą powierzchnię skóry, poczekaj jakieś pół godzinki żeby pasta się wchłonęła i wypoleruj buty. To najlepsza metoda.

Awatar użytkownika

Mi strasznie podobają się skórzane sztyblety męskie sklep obuwniczy, w którym można dostać tego typu buty to jednak rzadkość. Nie rozumiem dlaczego tak mało mężczyzn nosi tego typu buty. Przecież one są znacznie ładniejsze, a na pewno bardziej modne niż klasyczne półbuty skórzane.

Awatar użytkownika

Faceci nie podążają za modą, to już taka stara prawda jak świat. A co do czyszczenia butów to klasyczna pasta będzie najlepsza. Jak się kupuje skórzane obuwie damskie online to zwykle od razu pojawia się lista produktów do pielęgnacji takich butów i tam zawsze pasy są na pierwszym miejscu, także jak na razie od past chyba nic lepszego nie wymyślono.

Awatar użytkownika

Co bys nie robil to i tak buty po pewnym czasie sie zniszcza. A tak na marginesie, gdzie kupiłes swoje buty, w internecie? W sklepie internetowym Wojtowicz Awangarda Shoes jest sporo fajnych butow meskich w dobrych cenach i nawet bym byl chetny cos stamtad kupic, tylko ciekawy jest jak wyglada sprawa ewentualnego zwrotu butow kupionych przez neta.

Awatar użytkownika

Ja akurat kupiłem w sklepie stacjonarnym i strasznie przepłaciłem. Także jeśli znajdziesz coś w sklepie internetowym to kupuj tam, bo na pewno będzie taniej. A co do zwrotów, to każdy sklep musi przyjąć towar, jeśli odeślesz go w ciągu 14 dni od dnia zakupu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania