Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Co dla was jest wygodniejsze, koszyk czy wózek? Oczywiście chodzi mi o kosze i wózki w sklepach, takie do pakowania zakupów.

Awatar użytkownika

Ja tam nie korzystam ani z tego, ani z tego. Wszystko pakuje do reklamowki i wyladowuje przy kasie. Dzieki temu nie nakupie za duzo na raz, bo zabraknie miejsca w reklamowce:)

Ja raz w tygodniu robię większe zakupy i wtedy najbardziej wygodny jest wózek. Tylko niektóre wózki sklepowe są za duże w stosunku do wielkosci sklepów. Jak są wąskie przejścia pomiędzy regałami to lepsze są zwykłe koszyki albo mniejsze wózki. W czasie codziennych zakupów bardziej poręczne są kosze sklepowe, przynajmniej dla mnie. Dla starszej osoby to może być niewygodne, bo trzeba dźwigać, a wózek można pchać. Każdy to musi rozważac według siebie.

Awatar użytkownika

Najlepiej jak w sklepie jest to i to, wtedy każdy ma wybór. Ten kto robi większe zakupu bierze wózek, a ten kto wpada po kilka rzeczy, sięga po koszyk i po sprawie. Najgorzej jak są tylko wózki. Nieraz widzialem jakąś starszą osobę, która męczyła się z wielkim wózkiem, a w wózku było parę drobiazgów lub sam chleb, ale widać niektóre sklepy nie zastanawiają się nad wygodą klientów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania