Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czy ktoś jest w stanie, tak orientacyjnie oczywiście, powiedzieć mi na jakie mniej więcej zniżki można liczyć w hurtowiach z artykułami biurowymi jak się bardzo dużo kupuje? Z góry dzięki za wszystkie wasze odpowiedzi, potrzebne mi te informacje do wyliczenia pewnych kosztów dla mojej firmy. Zamówienia na pewno będą duże i w zasadzie lokalizacja nie ma tutaj znaczenia, równie dobrze mogę zamawiać w hurtowniach gdzieś n drugim końcu kraju.

Awatar użytkownika

to trudne pytanie i chyba nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi, tak mi się wydaje. Musisz podzwonić na przykład po jakichś hurtowniach papierniczych z Gdańska, czy z jakiego innego miasta i popytać o warunki.

Awatar użytkownika

Jak wyżej, mnie się wydaje, że dużo zależy od samej hurtowni i nie ma tutaj jakiejś konkretnej reguły. Po pierwsze hurtownia może w bardzo różnorodnych cenach zamawiać sobie towar, do tego dochodzą ich własne warunki, sama wiem z doświadczenia, że jedna tylko hurtownia potrafi dawać zróżnicowane zniżki klientom pomimo bardzo podobnych ilościowo zamóień, nie mam pojęcia z czego to wynika, z jakiegoś widzi mi się, ale statystyk to chyba nie zrobić.

Awatar użytkownika

ja tam kupuje wyposażenie do swojego biura po prostu przez internet, często na przykład tutaj sklep.bamapol.pl/wyposazenie-biur-i-szkol-pm-23.html i uważam, że ceny w necie są dużo atrakcyjniejsze niż przy zakupach takich tradycyjnych, ale jak ktoś sztywno trzyma się tradycji no to cóż.

Awatar użytkownika

To ciekawe pytanie w ogóle, jeszcze się nie spotkałam z takim, według mnie i tak nikt ci nie powie jakie sobie zniżki wypracował w hurtowni bo przecież będzie działał na swoją niekorzyść. Musisz sam negocjować ceny albo po prostu sobie kupować w internecie. Ja osobiście kupuję materiały papiernicze tuta sklep.bamapol.pl/artykuly-papiernicze-c-1.html, sprawdź sobie, może te ceny będą dla ciebie dobre.

Awatar użytkownika

ja obdzwaniałem trochę różne hurtownie, ale okazuje się, że oni te informacje to mają trzymane w tajemnicy bo nie chcą gadać. Co rusz to słyszętylko że jak będą duże zamówienia to pogadamy, heh :D No nic, i tak dzięki za pomoc, trzymajcie się.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Pytania