badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Potrzebne doradztwo z zakresie dotacji UE
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=24&t=232
Strona 1 z 1

Autor:  Fuintinnareth [ 13 lip 2016, 23:06 ]
Tytuł:  Potrzebne doradztwo z zakresie dotacji UE

Witam. Jestem z Katowic i chciałbym otworzyć tu firmę usługową. Dowiedziałem się że mógłbym całkiem spore pieniadze uzyskać z Unii, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Nigdy nie miałem z tym styczności wiec warto byłoby skorzystać z pomocy kogoś kto mógłby mi w tym zakresie doradzić. Proszę o namiary na poważne firmy, pozdrawiam.

Autor:  Am3b4 [ 14 lip 2016, 1:14 ]
Tytuł:  Potrzebne doradztwo z zakresie dotacji UE

Współpracowałam w tym zakresie z wieloma róznymi organizacjami ale największe kwoty udaje mi się uzyskać dzięki nim: http://www.bizo.com.pl/. Polecił mi brat który od wielu lat dostaje dotacje z UE, pomyślałam że może i mi się coś należy i nie myliłam się. Tak czy inaczej najwazniejsze w tym wszystkim jest to ze mam pelne wsparcie w tej kwestii, wnioski są przygotowane profesjonalnie i bardzo drobiazgowo, o przestrzeganie terminów nie musze się martwić bo oni pilnują tego bardzo dokładnie. Mogę tylko polecić.

Autor:  Fuintinnareth [ 14 lip 2016, 3:47 ]
Tytuł:  Potrzebne doradztwo z zakresie dotacji UE

Ok, dziękuję, teraz już przynajmniej wiem gdzie zacząć :). Pozdrawiam.

Autor:  Am3b4 [ 14 lip 2016, 6:25 ]
Tytuł:  Potrzebne doradztwo z zakresie dotacji UE

Może ten link ci się przyda - http://www.bizo.com.pl/uslugi/pozyskiwanie-dotacji-z-unii-europejskiej/, masz tu opisane dokładnie co i jak. Warto poczytać bo zyskasz szerszy pogląd na firmę i to ile można dzieki nim zyskać. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)

Autor:  Fuintinnareth [ 14 lip 2016, 8:02 ]
Tytuł:  Potrzebne doradztwo z zakresie dotacji UE

Jesteś wielka, jeszcze raz bardzo dziękuję. Jestem już po pierwszym spotkaniu wiec prawie wszystko juz wiem. Nie chce zapeszac ale startuje juz za kilka dni, więc trzymaj kciuki. Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/