Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Trudne tematy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Jestem z Katowic i chciałbym otworzyć tu firmę usługową. Dowiedziałem się że mógłbym całkiem spore pieniadze uzyskać z Unii, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Nigdy nie miałem z tym styczności wiec warto byłoby skorzystać z pomocy kogoś kto mógłby mi w tym zakresie doradzić. Proszę o namiary na poważne firmy, pozdrawiam.

Współpracowałam w tym zakresie z wieloma róznymi organizacjami ale największe kwoty udaje mi się uzyskać dzięki nim: http://www.bizo.com.pl/. Polecił mi brat który od wielu lat dostaje dotacje z UE, pomyślałam że może i mi się coś należy i nie myliłam się. Tak czy inaczej najwazniejsze w tym wszystkim jest to ze mam pelne wsparcie w tej kwestii, wnioski są przygotowane profesjonalnie i bardzo drobiazgowo, o przestrzeganie terminów nie musze się martwić bo oni pilnują tego bardzo dokładnie. Mogę tylko polecić.

Awatar użytkownika

Ok, dziękuję, teraz już przynajmniej wiem gdzie zacząć :). Pozdrawiam.

Może ten link ci się przyda - http://www.bizo.com.pl/uslugi/pozyskiwanie-dotacji-z-unii-europejskiej/, masz tu opisane dokładnie co i jak. Warto poczytać bo zyskasz szerszy pogląd na firmę i to ile można dzieki nim zyskać. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)

Awatar użytkownika

Jesteś wielka, jeszcze raz bardzo dziękuję. Jestem już po pierwszym spotkaniu wiec prawie wszystko juz wiem. Nie chce zapeszac ale startuje juz za kilka dni, więc trzymaj kciuki. Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Trudne tematy