badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Testament
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=24&t=181
Strona 1 z 1

Autor:  PowabnaKicia [ 13 mar 2016, 17:31 ]
Tytuł:  Testament

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio zmarła mi babcia. To była wspaniała kobieta, zawsze służyła pomocą, nie tylko w sensie egzystencjalnym – w problemach uczuciowych, zawodowych, rodzinnych.. Służyła radą również w kuchni – znakomita z niej piekarka, cukierniczka. Wszyscy nie możemy pogodzić się z jej stratą. W żałobie nawet zapomnieliśmy o testamencie, ale niedawno odbyło się odczytanie tegoż dokumentu. Okazało się, że razem z mężem otrzymaliśmy sto tysięcy. Babcia zawsze traktowała mojego męża jak własnego wnuka. Nie wiemy, co zrobić z tymi pieniędzmi. Macie jakieś pomysły?

Autor:  SYNAPSA [ 13 mar 2016, 19:18 ]
Tytuł:  Testament

Współczuję. Też niedawno straciłam bliską osobę.

Autor:  joanna-zoliborz [ 13 mar 2016, 21:03 ]
Tytuł:  Testament

Jeśli nie masz pomysłu, na co wydać te pieniądze to może na razie je odłóż. Zostaw je na lokacie, kwota będzie się minimalnie zwiększać, a Ty będziesz miała chwilę do namysłu. Nic na siłę.

Autor:  Ceasar [ 13 mar 2016, 22:42 ]
Tytuł:  Testament

Może pojedźcie na wakacje w miejsce, które zawsze chciała odwiedzić Wasza babcia? Uczcicie w ten sposób jej pamięć, a jednocześnie spędzicie miło czas, zwiedzicie trochę świata.

Autor:  PowabnaKicia [ 14 mar 2016, 0:34 ]
Tytuł:  Testament

Babcia marzyła o tym, by spędzić urlop w Grecji. Jestem przekonana, że gdyby nie jej przedwczesna śmierć, spełniłaby to marzenie tego lata.

Autor:  joanna-zoliborz [ 14 mar 2016, 3:26 ]
Tytuł:  Testament

Albo zainwestuj? Mój mąż często inwestuje na giełdzie, to dobry interes.

Autor:  PowabnaKicia [ 14 mar 2016, 6:18 ]
Tytuł:  Testament

A na jakie inwestycje przeznaczyć 100 tysięcy ? Nie znamy się na tym, a nie chcielibyśmy się załatwić już na samym wstępie.

Autor:  joanna-zoliborz [ 14 mar 2016, 8:48 ]
Tytuł:  Testament

Ze swojej strony polecam ekspertów z : architekcizysku.pl/ . Nie dość, że znają się na rzeczy i pomagają początkującym ‘’giełdowcom’’ :) , to jeszcze w dodatku to bardzo sympatyczni ludzie. Wejdź na stronę internetową: architekcizysku.pl/inwestycje/ i poczytaj. Jak będziesz uświadomiona, to łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/