badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Szukam mocnego materiału do pakowania
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=24&t=162
Strona 1 z 1

Autor:  Bipger [ 28 sty 2016, 2:55 ]
Tytuł:  Szukam mocnego materiału do pakowania

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na co dzień pracuję w salonie meblowym. Mam tam samodzielne stanowisko pracy, dlatego szukam pewnego ułatwienia. Meble muszą być dobrze zapakowane, żeby w całości docierały do klientów. Niestety taśmy, które mamy do dyspozycji w pracy są marnej jakości. Szukam firmy, która dostarcza dobrej jakości taśmy pakowe.

Autor:  Ceasar [ 28 sty 2016, 5:14 ]
Tytuł:  Szukam mocnego materiału do pakowania

Jeżeli interesują cię bardzo mocne taśmy to koniecznie sprawdź ofertę tej firmy http://www.euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-samoprzylepne/ . Firma bardzo solidna, zamawiam u nich już od dłuższego czasu. Pakujemy duże ilości paczek, taśma jest używana prawie codziennie. Powiem ci tak, prędzej karton puści na zgięciu niż na łączeniu z taśmą. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Autor:  Dor Mazor [ 28 sty 2016, 7:27 ]
Tytuł:  Szukam mocnego materiału do pakowania

Współpracowałem z firmą euro tape bardzo długi czas. Wielu moich klientów, którymi są w szczególności firmy budowlane, była bardzo zadowolona z produktów. Według ich opinii, produkty te są niesamowicie mocne. Daje to możliwości polegania na taśmie w wielu sprawach.

Autor:  Bipger [ 28 sty 2016, 8:51 ]
Tytuł:  Szukam mocnego materiału do pakowania

Czytałem w internecie bardzo dużo opinii na temat firmy. Wszystkie są jednogłośne i pozytywne. Nie wiem z czego to wynika, ale negatywne komentarze które znalazłem dotyczyły spóźnionej dostawy lub czegoś podobnego. Jeżeli nie znajdę nic innego to na pewno spróbuję produktów.

Autor:  Ceasar [ 28 sty 2016, 9:15 ]
Tytuł:  Szukam mocnego materiału do pakowania

Jeżeli chcesz, mam dość duża ilość tej taśmy u siebie w domu. Mogę ci wysłać darmową próbkę, sam przekonasz się czy warto. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na prywatnej wiadomości. Bardzo chętnie pomogę. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/