Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Trudne tematy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na co dzień pracuję w salonie meblowym. Mam tam samodzielne stanowisko pracy, dlatego szukam pewnego ułatwienia. Meble muszą być dobrze zapakowane, żeby w całości docierały do klientów. Niestety taśmy, które mamy do dyspozycji w pracy są marnej jakości. Szukam firmy, która dostarcza dobrej jakości taśmy pakowe.

Awatar użytkownika

Jeżeli interesują cię bardzo mocne taśmy to koniecznie sprawdź ofertę tej firmy http://www.euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-samoprzylepne/ . Firma bardzo solidna, zamawiam u nich już od dłuższego czasu. Pakujemy duże ilości paczek, taśma jest używana prawie codziennie. Powiem ci tak, prędzej karton puści na zgięciu niż na łączeniu z taśmą. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika

Współpracowałem z firmą euro tape bardzo długi czas. Wielu moich klientów, którymi są w szczególności firmy budowlane, była bardzo zadowolona z produktów. Według ich opinii, produkty te są niesamowicie mocne. Daje to możliwości polegania na taśmie w wielu sprawach.

Awatar użytkownika

Czytałem w internecie bardzo dużo opinii na temat firmy. Wszystkie są jednogłośne i pozytywne. Nie wiem z czego to wynika, ale negatywne komentarze które znalazłem dotyczyły spóźnionej dostawy lub czegoś podobnego. Jeżeli nie znajdę nic innego to na pewno spróbuję produktów.

Awatar użytkownika

Jeżeli chcesz, mam dość duża ilość tej taśmy u siebie w domu. Mogę ci wysłać darmową próbkę, sam przekonasz się czy warto. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na prywatnej wiadomości. Bardzo chętnie pomogę. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Trudne tematy