Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Offtop

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Od pewnego czasu zaczęłam interesować się lekami ziołowymi i ich działaniem. Natrafiłam na ciekawy specyfik, a mianowicie miód manuka. Wiem, że posiada właściwości antybakteryjne i wzmacnia cały organizm. Interesuje mnie czy ktoś z Was już go stosował? Jeżeli tak, czy macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie można go zakupić? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika

Witaj. O bogactwie tego miodu przekonasz się dopiero jak go wypróbujesz. Naprawdę jego działanie jest niesamowite. Od kiedy go stosuje żadne przeziębienie mnie nie łapię, a do tego czuje się o niebo lepiej. Ja kupuję go w sklepie internetowym pod tym adresem: http://zioladar.com.pl/miody-manuka-mgo , co ciekawe oferują oni ten miód w czystej postaci, ale także w tabletkach. Dodatkowo posiadają bardzo przystępne ceny i produkty wysokiej jakości.

Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Muszę przyznać, że zaintrygował mnie Pan tym miodem. Czy można go również stosować przy problemach z jelitami?

Awatar użytkownika

Ależ oczywiście. Nawet powinna Pani go stosować na tego typu dolegliwości. Miód manuka pomaga utrzymać prawidłową równowagę jelit. Jeżeli chce się Pani dowiedzieć więcej na temat tego specyfiku odsyłam do sklepu internetowego ZiolaDar, gdzie znajdzie Pani wszelkie niezbędne informację.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Offtop