Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Offtop

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Szukam dobrej folii samoprzylepnej. Głównie chodzi o to, że chciałbym na niej robić napisy takie do reklam, do przyklejania na okna, gabloty, ale też może być na karoserię. Do tej pory nie udało mi się znaleźć folii, która by była trwała i nie odchodziła od razu po pierwszym deszczu. Więc jak widzicie, zależy mi na czymś naprawdę bardzo trwałym.

Awatar użytkownika

A może chodzi Ci o takie samoprzylepne etykiety formatu A4? Może jak sobie sprawdzisz coś takiego, to się okaże, się będzie trzymało? Je też chyba można sobie przyciąć. Ja z nich korzystam i powiem, że bardzo są trwałe i dobre, więc może takie warunki też wytrzymają? Sprawdzić zawsze można, dużo to nie kosztuje.

Nie, koledze o folie przecież. Ja bym tutaj polecała folie Avery. Ja z nich już korzystam od długiego czasu do robienia właśnie tak jak mówisz różnych liter i wzorów. Folia jest świetna, elastyczna, naprawdę bardzo trwała. I świetnie się przykleja, nie trzeba jej poprawiać. Przede wszystkim bardzo jest estetyczna i wiele kolorów jej można dostać.

Awatar użytkownika

O o o właśnie o coś takiego mi chodziło dokładnie. To teraz już wiem, za czym się dokładnie mam rozglądać w takim razie. Super sprawa. Dzięki. A jeszcze takie pytanko mam, bo szef mi głowę truje. Jakie cenówki mogę kupić do tej jego metkownicy?

Myślę, że etykiety cenowe już Ci się raczej uda znaleźć bez problemu w wielu sklepach internetowych. W dobrej cenie i fajnych zestawach.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Offtop