badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Usługi w Szczecinie.
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=22&t=228
Strona 1 z 1

Autor:  Ceasar [ 07 lip 2016, 5:58 ]
Tytuł:  Usługi w Szczecinie.

Znalazłem fajną klinikę plastyczną w Szczecinie i chciałem się zapytać, co sądzicie o jej usługach. Ceny fajnie wyglądają i recenzje też niczego sobie. Chciałbym się tam zaczepić i zrobić małą korektę uszu.

Autor:  PowabnaKicia [ 07 lip 2016, 6:21 ]
Tytuł:  Usługi w Szczecinie.

Jeśli mowa o Szczecinie to pewnie o nich mówisz http://www.chirurgia-plastyczna.eu/, bo innej kliniki nie znalazłam. Jest tam wszystko czego pacjent potrzebuje. No i bardzo szybko można się tam dostać.

Autor:  kobietazklasa [ 07 lip 2016, 7:38 ]
Tytuł:  Usługi w Szczecinie.

Są dobrzy w tym co robią, a robią bardzo dużo. Teraz to chyba jest ujednolicony zakres dzialania w tego typu szpitalach. Tutaj potrzeban jest ludzka wiedza i kreatywność.

Autor:  marcin85 [ 07 lip 2016, 8:17 ]
Tytuł:  Usługi w Szczecinie.

Tak musi być. Jak lekarz operuje piersi to musi wiedzieć, jak je ukształtować, żeby były po prostu fajne i ciekawie wyglądały. Inaczej robota może pójść na marnę :)

Autor:  SYNAPSA [ 07 lip 2016, 9:05 ]
Tytuł:  Usługi w Szczecinie.

Podobie rzecz się ma z operacjami powiek pod oczami. To musi być zrobione z rozmysłem i pewną reką. Tam w Szczecienie robią to perfekcyjnie z tego co wiem.

Autor:  krueger [ 07 lip 2016, 10:23 ]
Tytuł:  Usługi w Szczecinie.

Nie tylko perfekcyjnie, ale i też dość tanio, jak na tego typu usługi. Dobrze wygląda na przykład cennik liposukcji czyli odsysania tłuszczu, jakby ktoś nie widział. Twoje uszy też w dobrej cenie zrobią.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/