badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Biuro rachunkowe, czy warto?
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=22&t=186
Strona 1 z 1

Autor:  Mandagora [ 21 mar 2016, 4:51 ]
Tytuł:  Biuro rachunkowe, czy warto?

Witam wszystkich. Chciałabym się poradzić czy warto korzystać z usług biura rachunkowego. Prowadzę firmę w Sosnowcu, nie jest to coś wielkiego, raczej mały biznes, który jednak trochę się rozrasta i przytłacza mnie obowiazkami. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Prosze sie smialo wypowiadac.

Autor:  marcin85 [ 21 mar 2016, 6:07 ]
Tytuł:  Biuro rachunkowe, czy warto?

Fajnie ze ktos zalozyl taki temat. Powiem Ci ze ja mialem poczatkowo obiekcje ze szkoda pieniedzy, ze nie warto i jest dobrze jak jest. Guzik. Szybko okazało się że nie daję rady, więc skorzystałem z usług profesjonalnego biura rachunkowego w Dąbrowie i ma to olbrzymie przełożenie na efekty i terminowość pracy. Poza tym mogę koncentrować się na dalszej ekspansji zamiast pilnowac papierków. Uważam że jak najbardziej warto.

Autor:  MariaBajka [ 21 mar 2016, 8:05 ]
Tytuł:  Biuro rachunkowe, czy warto?

Podzielam zdanie M1. Prowadzenie biznesu bez wsparcia specjalistów z firm zewnętrznych nie ma sensu w obecnych czasach kiedy specjalizacja jest wyjątkowo ważna. Sama rozliczam się w formie ryczałtu i gdybym nie korzystała z usług sosnowskiego biura księgowego to pewnie już dawno musiałabym zamknąć interes. Podatki i przepisy potrafią wykończyń nawet najlepszego samouka ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/