Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Usługi

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Chciałabym się poradzić czy warto korzystać z usług biura rachunkowego. Prowadzę firmę w Sosnowcu, nie jest to coś wielkiego, raczej mały biznes, który jednak trochę się rozrasta i przytłacza mnie obowiazkami. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Prosze sie smialo wypowiadac.

Awatar użytkownika

Fajnie ze ktos zalozyl taki temat. Powiem Ci ze ja mialem poczatkowo obiekcje ze szkoda pieniedzy, ze nie warto i jest dobrze jak jest. Guzik. Szybko okazało się że nie daję rady, więc skorzystałem z usług profesjonalnego biura rachunkowego w Dąbrowie i ma to olbrzymie przełożenie na efekty i terminowość pracy. Poza tym mogę koncentrować się na dalszej ekspansji zamiast pilnowac papierków. Uważam że jak najbardziej warto.

Awatar użytkownika

Podzielam zdanie M1. Prowadzenie biznesu bez wsparcia specjalistów z firm zewnętrznych nie ma sensu w obecnych czasach kiedy specjalizacja jest wyjątkowo ważna. Sama rozliczam się w formie ryczałtu i gdybym nie korzystała z usług sosnowskiego biura księgowego to pewnie już dawno musiałabym zamknąć interes. Podatki i przepisy potrafią wykończyń nawet najlepszego samouka ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Usługi