Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Hyde Park » Usługi

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Miałem kiedyś taką porządną kurtkę marki North Face. Wyrosłem z niej i ponieważ muszę kupić nową, pomyślałem, że nie będę szukać innego, producenta, tylko wezmę od nich, ponieważ dla mnie są sprawdzoną firmą. Mam jednak taki problem, że w mojej miejscowości nie ma sklepu z profesjonalną odzieżą outdoor. Moje pytanie brzmi: czy ta marka nadal ma taką dobrą jakość i gdzie mogę zamówić kurtkę od ręki?

Awatar użytkownika

Mają oni wyrobioną dobrą opinię nie bez powodu. W mojej rodzinie mamy kilka rzeczy z ich logo i jestem bardzo zadowolona. Przypuszczam, że kupisz to w każdym dobrym sklepie sportowym.

Awatar użytkownika

No właśnie nie w każdym. A chcę, by ten zakup był przemyślany i sprawdzał się w każdej sytuacji. To nie jest wybór czekolady.

Awatar użytkownika

Ja ostatnio kupowałem w internecie ze strony na pieszo.pl, także buty tej marki, więc wiem, że mają ją w ofercie. Jeśli chcesz, możesz przejrzeć sobie ich asortyment tutaj: http://napieszo.pl/91-kurtki-zimowe-meskie i być może znajdziesz taką, którą będziesz chciał zamówić. Mają duży wybór męskich kurtek zimowych North Face. Ja nie miałem problemu z zakupem, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Awatar użytkownika

Tak jak pisałeś, przy tego rodzaju transakcjach trzeba dobrze się zastanowić, żeby później nie żałować. Ja kupiłam kiedyś spodnie, które bardzo mi się podobały, ale bardzo szybko się zniszczyły, dlatego następnym razem wybrałam w powyższym sklepie takie niepozorne, ale bardzo solidne.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Hyde Park » Usługi