badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Co zamiast słodyczy?
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=21&t=256
Strona 1 z 1

Autor:  twojakatastrofa [ 06 wrz 2016, 4:16 ]
Tytuł:  Co zamiast słodyczy?

Moje dzieci są strasznie łase na słodycze i szukam jakiejś równie smacznej, ale zdrowszej alternatywy dla typowych słodyczy. Wiadomo, że na pierwszym miejscu są świeże owoce i soki, ale dzieciaki nie są na nie zbyt chetne. Co innego mogłabym im podać?

Autor:  SYNAPSA [ 06 wrz 2016, 6:28 ]
Tytuł:  Co zamiast słodyczy?

Nie wiem czy stosujesz, ale może zainteresują Cię bezglutenowe budynie. Pod tym adresem http://ekoaleja.eu/259-budynie znajdziesz całą listę takich produktów. Wiadomo, że też nie są one do końca nisko kaloryczne, ale na pewno zdrowsze od tych wszystkich sztucznych czekolad, mlecznych kanapek czy dosładzanych jogurtów.

Autor:  Floor Jansen [ 06 wrz 2016, 7:25 ]
Tytuł:  Co zamiast słodyczy?

Jak jesteśmy przy produktach dla dzieci, to czy ktoś z was podawał swoim dzieciom takie deserki http://ekoaleja.eu/255-dla-dzieci? Szukam zdrowych, ekologicznych deserków dla synka i te akurat wydają się wyjątkowo godne zaufania, ale chciałbym poznać opinie osób, które miały okazję z nich już korzystać. Smakują dzieciom?

Autor:  kobietazklasa [ 06 wrz 2016, 7:45 ]
Tytuł:  Co zamiast słodyczy?

Nie wiem jak dzieci, ale te osoby, ktore się odchudzają, często piszom o suszonych owocach, jako dobrej alternatywie dla slodyczy. Osobiscie z takich zastępczych rzeczy postawiła bym jednak na świerze owoce. Moim zdaniem mają lepszy smak i więcej witamin. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Autor:  twojakatastrofa [ 06 wrz 2016, 8:43 ]
Tytuł:  Co zamiast słodyczy?

Dzięki za podpowiedzi. Przy okazji podpytam, czy stosowaliście kiedyś coś takiego http://ekoaleja.eu/blog/2015/11/25/spirulina-pacifica-zdrowie-po-hawajsku/? Na stronie piszą, że wspomaga leczeni otyłości. Jak myślicie, mogłabym to wprowadzić do diety moich dzieci, czy jednak takiego czegoś lepiej dzieciom nie podawać? Dodam tylko, że dzieci mają 6 i 9 lat.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/