badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Chcę zrobić coś dla siebie
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=21&t=255
Strona 1 z 1

Autor:  SYNAPSA [ 23 sie 2016, 21:02 ]
Tytuł:  Chcę zrobić coś dla siebie

Witam wszystkich forumowiczów. Nie myślcie sobie, że to kolejny post sfrustrowanej kobiety, albowiem ja naprawdę potrzebuję dobrego słowa, wsparcia i wiary we mnie. Rozstanie z osobą, którą się kochało powoduje spustoszenie nie tylko w duszy, ale także jeśli chodzi o ciało. Nie masz się dla kogo stroić, nie masz się dla kogo starać i takim oto sposobem wyglądam coraz gorzej. Chciałabym zrobić coś dla siebie, coś co pomoże mi wyjść z tego dołka i pozwoli mi uwierzyć w siebie na nowo.

Autor:  twojakatastrofa [ 23 sie 2016, 23:30 ]
Tytuł:  Chcę zrobić coś dla siebie

Mówisz, że potrzebujesz wiary w Ciebie. Ale kto w Ciebie uwierzy, jeśli nie Ty sama? Wiem, że jest to trudne ale powinnaś zmienić swoje myślenie, przestawić je na inne tory i nabrać wewnętrznej siły do zwalczenia melancholijnych myśli.

Autor:  Fruitka [ 24 sie 2016, 2:24 ]
Tytuł:  Chcę zrobić coś dla siebie

Myślę, że rozwój osobisty jest zbawienny nie tylko w toku codziennej, rutynowej samorealizacji ale także w chwilach, gdy czujemy się bezsilni. Naucz się czegoś nowego, może zapisz się na kurs języka obcego, który zawsze chciałaś poznać? Czytaj dużo książek, a przede wszystkim wychodź do ludzi. To jest zawsze potrzebne, a w chwilach bezsilności tym bardziej.

Autor:  Mandagora [ 24 sie 2016, 4:44 ]
Tytuł:  Chcę zrobić coś dla siebie

Zadbaj o siebie. Mnie uratowała Colvita 60 kapsułek . Wiem, że to brzmi banalnie. Ale jeżeli patrzysz w lustro z przyjemnością to z analogiczną radością wstajesz każdego dnia, oddychasz, poruszasz się i masz więcej siły na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć, na nowe wyzwania, może na nową miłość? ;) Życzę Ci powodzenia z całego serca!

Autor:  PowabnaKicia [ 24 sie 2016, 5:04 ]
Tytuł:  Chcę zrobić coś dla siebie

Wejdź na stronę internetową: kolagenowysklep.pl/oferta/kolagen-naturalny . Czeka Cię tam oferta kolagenu naturalnego, który działa zbawiennie nie tylko na ciało, ale również na duszę. Zadbana będziesz czuła się piękna i atrakcyjna, a tego nie zapewni Ci żaden makijaż, uwierz mi. Makijaż spłucze przelotny deszcz, a takiego wysokiego poczucia wartości nie złamie żadne złe słowo, żadne przykre doświadczenie :). Polecam z autopsji!

Autor:  SYNAPSA [ 24 sie 2016, 7:35 ]
Tytuł:  Chcę zrobić coś dla siebie

Dziękuję Wam kochane za te wszystkie słowa. Po ich lekturze już czuję się lepiej, a co to będzie, gdy wezmę się w końcu za siebie? Dzięki!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/