Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O zdrowiu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich forumowiczów. Nie myślcie sobie, że to kolejny post sfrustrowanej kobiety, albowiem ja naprawdę potrzebuję dobrego słowa, wsparcia i wiary we mnie. Rozstanie z osobą, którą się kochało powoduje spustoszenie nie tylko w duszy, ale także jeśli chodzi o ciało. Nie masz się dla kogo stroić, nie masz się dla kogo starać i takim oto sposobem wyglądam coraz gorzej. Chciałabym zrobić coś dla siebie, coś co pomoże mi wyjść z tego dołka i pozwoli mi uwierzyć w siebie na nowo.

Awatar użytkownika

Mówisz, że potrzebujesz wiary w Ciebie. Ale kto w Ciebie uwierzy, jeśli nie Ty sama? Wiem, że jest to trudne ale powinnaś zmienić swoje myślenie, przestawić je na inne tory i nabrać wewnętrznej siły do zwalczenia melancholijnych myśli.

Myślę, że rozwój osobisty jest zbawienny nie tylko w toku codziennej, rutynowej samorealizacji ale także w chwilach, gdy czujemy się bezsilni. Naucz się czegoś nowego, może zapisz się na kurs języka obcego, który zawsze chciałaś poznać? Czytaj dużo książek, a przede wszystkim wychodź do ludzi. To jest zawsze potrzebne, a w chwilach bezsilności tym bardziej.

Awatar użytkownika

Zadbaj o siebie. Mnie uratowała Colvita 60 kapsułek . Wiem, że to brzmi banalnie. Ale jeżeli patrzysz w lustro z przyjemnością to z analogiczną radością wstajesz każdego dnia, oddychasz, poruszasz się i masz więcej siły na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć, na nowe wyzwania, może na nową miłość? ;) Życzę Ci powodzenia z całego serca!

Awatar użytkownika

Wejdź na stronę internetową: kolagenowysklep.pl/oferta/kolagen-naturalny . Czeka Cię tam oferta kolagenu naturalnego, który działa zbawiennie nie tylko na ciało, ale również na duszę. Zadbana będziesz czuła się piękna i atrakcyjna, a tego nie zapewni Ci żaden makijaż, uwierz mi. Makijaż spłucze przelotny deszcz, a takiego wysokiego poczucia wartości nie złamie żadne złe słowo, żadne przykre doświadczenie :). Polecam z autopsji!

Awatar użytkownika

Dziękuję Wam kochane za te wszystkie słowa. Po ich lekturze już czuję się lepiej, a co to będzie, gdy wezmę się w końcu za siebie? Dzięki!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O zdrowiu