badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Gdzie szukać dobrego dentysty
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=21&t=197
Strona 1 z 1

Autor:  varje.bakom [ 13 kwie 2016, 4:12 ]
Tytuł:  Gdzie szukać dobrego dentysty

Siemaneczko. Czy jest jakieś specjalista stomatologii w Poznaniu, który rzeczywiście zna się na rzeczy i potrafi zdziałać cuda z zębami? Bo mam taki problem straszny z zębami i obawiam się, że czeka mnie długie i bolesne leczenie. A tymczasem pogrążam się w poszukiwaniach i pytam po znajomych, kogo znają, aż się wszyscy ze mnie śmieją, że tak panikuję, no ale co ja mogę.

Autor:  Floor Jansen [ 13 kwie 2016, 7:03 ]
Tytuł:  Gdzie szukać dobrego dentysty

Cześć. A właściwie, to co Cię interesuje? Długie leczenie, czyli co, kanałowe? Czy raczej chcesz zrobić tytanowe implanty zębów w Poznaniu? Bo wiesz, to dwie różne sprawy i dwóch różnych specjalistów trzeba szukać.

Autor:  varje.bakom [ 13 kwie 2016, 9:12 ]
Tytuł:  Gdzie szukać dobrego dentysty

A widzisz, to nawet nie wiedziałem. No właśnie chodzi mi o to drugie, jestem zainteresowany usługami stomatologii estetycznej w Poznaniu. Zęby trochę się brzydkie porobiły, no i by wypadało je trochę podleczyć i zrobić, żeby było ładniejsze, żeby ludzi na ulicy nie straszyć, wiesz o co chodzi.

Autor:  Floor Jansen [ 13 kwie 2016, 9:59 ]
Tytuł:  Gdzie szukać dobrego dentysty

No nie do końca wiem, ale się domyślam. W takim razie musisz szukać właśnie takiego gabinetu, który się zajmuje też stomatologią estetyczną, bo taki zwykły dentysta bez odpowiedniej specjalizacji Ci tego nie zrobi, a raczej będzie odsyłał od gabinetu do gabinetu.

Autor:  Dor Mazor [ 13 kwie 2016, 10:18 ]
Tytuł:  Gdzie szukać dobrego dentysty

No chyba że od razu poszuka takiego gabnietu, gdzie zajmują się wszystkim od razu. Jak na przykład w bajkodent.pl. Zapisujesz się tam i na miejscu masz wszystko, więc nigdzie nie trzeba biegać niepotrzebnie.

Autor:  varje.bakom [ 13 kwie 2016, 11:15 ]
Tytuł:  Gdzie szukać dobrego dentysty

I pięknie, teraz już wiem, gdzie mam uderzać. :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/