Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O zdrowiu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć Wam. Otóż przyszło mi być osobą z dosyć licznymi dolegliwościami natury kosmetycznej. Mianowicie potwornie się pocę i nie potrafię z tym walczyć. Domyślam się, że raczej potliwości dłoni i stóp specjalnie się powstrzymać nie da, ale prznajmniej żeby pod pachami się zabezpieczyć przed poceniem. Znacie jakiś dobry środek?

Awatar użytkownika

Jak się dowiesz z http://www.aptekamini.pl/category/dla-mezczyzn-dermokosmetyki-dezodoranty-i-antyperspiranty zahamowanie potliwości rąk, stóp, czy w ogóle całego ciała jest możliwe, tylko musisz dobrać odpowiednie środki :) Wiem, że kosmetyki z Ziai są dobre. Sam zresztą go używam. Zawsze też możesz użyć starego sposobu z wodą i solą :D

Awatar użytkownika

Tego też już probowałem i nie działało :P Czyli zasadniczo produkty farmakologiczne? To skoro już w tym temacie, to od razu zapytam o jakiś środek antyhistaminowy, bo przyjmowałem do tej pory jeden, ale kompletnie nie działał, a czułem się po nim co najmniej źle. A wysypka dalej swędzi i denerwuje.

Awatar użytkownika

no to co? Wchodzisz na http://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-dla-alergikow i czytasz po kolei składy takich leków i porównujesz z tym, co masz obecnie. Jeśli jest inny, to próbujesz ;) Ale chyba najlepiej by było wybrac się do lekarza, żeby Ci przepisał.

Awatar użytkownika

to on właśnie mi przepisał to, co biorę obecnie… nie dziękuję. Ale na pewno rzeczywiście sobie porównam składy mojego leku z tymi. Dzięki.

Awatar użytkownika

to ja na Twoim miejscu w ogóle bym zmienil lekarza, jak mu mówiłeś, że lek nie działa, dodatkowo jeszcze wpływa niekorzystnie na Twoje samopoczucie.

Awatar użytkownika

Witajcie! Słuchajcie, w sumie weszłam przez przypadek w ten wątek, ale widze, że pojawił temat wysypki, a mój maluch też się zmaga z jakąś egzemą. Jak myślicie, zcy mojemu dziecku też mogłabym podać taki lek przeciwalergiczny? Czy też lepiej coś innego?

Awatar użytkownika

Nie znam się, ale na moje oko lepiej nie…

Awatar użytkownika

Hej. Przede wszystkim nie dawaj dziecku żadnych piguł bez konsultacji z lekarzem. A druga rzecz, że może używasz niewłaściwych kosmetyków do pielęgnacji? Pogrzeb trochę na stronie http://www.aptekamini.pl/category/dziecko-kosmetyki skąd dowiesz się, jakie kosmetyki dla dziecka wybrać. Przede wszystkim też sobie porównaj, co zawiera to, czym obecnie myjesz dziecko, a co taki płyn tak naprawdę powinien zawierać. Da Ci to sporo do myślenia coś czuję.

Awatar użytkownika

O kurczę… rzeczywiście, używałam zwykłego mydła z drogerii, choć niby dla dzieci… Ale składy są diametralnie różne. To zobaczę, może po zmianie kosmetyków mu ta wysypka zniknie. A jak nie to czeka nas wizyta u lekarza. Dzieki za odpowiedź!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O zdrowiu