badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Wykwity na paznokciach.
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=21&t=166
Strona 1 z 1

Autor:  joanna-zoliborz [ 03 lut 2016, 8:07 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie na paznokciach białe wykwity. Szukałam informacji na ten temat, ale nic szczególnego nie znalazła. Orientuje się ktoś od czego to może być? Może czas odwiedzić lekarza?

Autor:  Fuintinnareth [ 03 lut 2016, 9:10 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

I widzi pani, trafiła Pani przypadkiem na studenta medycyny :) To co Pani opisuje to leukochynia, czyli zmiany na paznokciach, spowodowane albo niedoborem minerałów zwłaszcza cynku, wapnia, żelaza albo spowodowane jakimiś urazami mechanicznymi, przede wszystkim uszkodzeniem łożyska paznokcia.

Autor:  joanna-zoliborz [ 03 lut 2016, 9:28 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

To jak z tym walczyć?

Autor:  Fuintinnareth [ 03 lut 2016, 9:53 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

Zmienić dietę na bardziej bogata w minerały i witaminy. Wiem że niektórzy stosują manicure japoński. Podobno też pomoga na dobra kondycję paznokci.

Autor:  joanna-zoliborz [ 03 lut 2016, 10:22 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

A co to ten manicure japoński?

Autor:  MariaBajka [ 03 lut 2016, 13:14 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

To zabieg regenerujący i odżywiający na paznokcie. Bardzo popularny ostatnio, z resztą sama poczytaj: http://www.lashup.pl/nail-bar/manicure-japonski/. Nie wiem czy na pewno pomoże ci zwalczyć plamki na paznokciach o których pytałać, ale jest rewelacyjny na łamliwe i słabe paznokcie.

Autor:  PowabnaKicia [ 03 lut 2016, 13:33 ]
Tytuł:  Wykwity na paznokciach.

Widze że co raz więcej kobiet ma problemy z paznokciami, włosami i skórą… Jaz kolei mam bardzo słabe rzęsy Warszawa nie sprzyja najwidoczniej mojej urodzie, może coś nie tak jest z wodą? W każdym razie próbowałam różnych specyfików i nic nie pomagało, to przedłużyłam sobie moje własne rzęsy włosiem norki i teraz przynajmniej widać moje oko.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/