Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O zdrowiu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Od kiedy pamientam ciagle jestem na jakiejs diecie i wciąż ma problem nadwagom. Mam wrazenie, ze moje kolezanki jedzą dużo wiecej ode mnie, a sa znacznie szczuplejsze. Juz zaczynam miec dosyc tego ciagłego ograniczania sie. Moze po prostu mam taki typu urody? Słyszalam o dziewczynach z klopotami metabolicznymi, moze wlasnie mam cos takiego?

Awatar użytkownika

To prawda, że przy wolniejszym metabolizmie możesz mieć większe problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi, ale nawet w takiej sytuacji powinna pomóc odpowiednio dobrana dieta. Najlepiej skontaktuj się z jakimś doświadczonym dietetykiem, przydałby się również komplet aktualnych badań, bo przyczyna otyłości może mieć związek z jakąś chorobą.

Awatar użytkownika

Też mam podobny problem. Co prawda jak już się intensywnie odchudzam to troszkę chudnę, ale raz dwa wracam do starej wagi. Nie mam sposobu na utrzymanie stałego efektu odchudzania. To jest strasznie frustrujące.

Awatar użytkownika

Dużo dziewczyn ma podobne problemy. Przeczytaj sobie dokładnie ten artykuł e-madame.pl/odchudzanie/metabolizm-poznaj-sposoby-na-przyspieszenie-przemiany-materii-i-szybsze-zrzucenie-zbednych-kilogramow/, być może znajdziesz sposób na przyspieszenie swojego metabolizmu i szybsze zrzucenie zbędnych kilogramów. Moim zdaniem cały problem tkwi zwykle w źle dobranej diecie. Dla osób z wolną przemianą materii taką dietę powinien ułożyć specjalista i radzę kogoś takiego poszukać.

Awatar użytkownika

Dzieki za linka, moze faktycznie jeden ze sposobow na przyspieszenie przemiany materi okaze sie skuteczny. A co dietetyka, to moze kiedys skorzystam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O zdrowiu