Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Rozrywka » Moje hobby - turystyka

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

witam wszystkich. Zajmuję się organizacjami wycieczek i eventów dla dużej firmy. W tym roku muszę zorganizować wyjazd na Seszele. Pomimo że wiem co nieco o tym miejscu nigdy tam nie byłam a chciałabym dowiedziec się od osób którym być może udało się odwiedzić wyspę, co warto tam zobaczyć i gdzie wynająć elegancki jacht na Seszelach. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Awatar użytkownika

Piękne miejsce :). Przyznam Ci szczerze że cała turystyka na wyspie kręci właśnie wokół jachtów, dlatego postawiłbym na dużą jednostkę, która pozwoli na zorganizowanie imprezy na pokładzie. Mozna tez poplywac po okolicznych wysepkach i na nich odpocząć. Możliwości jest dużo. Co do firmy wynajmującej to polecam pasat-charter.pl. Korzystałem już wiele razy z ich usług i bardzo polecam. Według mnie najlepsza Polska firma wynajmująca jachty na całym świecie. Mam nadzieję że pomogłem.

Awatar użytkownika

Hej! Czarterowałam łódź na Sardynii za pośrednictwem tej firmy i również polecam. Mają bardzo konkurencyjne ceny, duży wybór i możliwość dobrania wielu usług dodatkowych, jak na przykład kucharz, który niewatpliwie przyda sie na wycieczce firmowej. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Możliwośc wynajęcia kucharza byłaby bardzo fajnym dodatkiem. Dziękuję za fajną rozmowę, bardzo pomogła mi odnaleźc się w temacie. Co do firmy to się na pewno zdecyduję bo mają dobre opinie i sa bardzo chwaleni. Wszystkiego dobrego, dzieki i udanych wojaży :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Rozrywka » Moje hobby - turystyka