badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Zwiedzanie Torunia – gdzie i z kim
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=19&t=168
Strona 1 z 1

Autor:  twojakatastrofa [ 12 lut 2016, 6:57 ]
Tytuł:  Zwiedzanie Torunia – gdzie i z kim

Hej, kochani! :) Mój narzeczony przyjeżdża niedługo do Polski (jest Norwegiem) i chciałabym mu sprawić niespodziankę, tzn. zafundować nazwijmy to profesjonalne zwiedzanie mojego miasta, najlepiej z przewodnikiem, bo przecież nie będziemy siedzieć cały czas w moim małym mieszkanku. Wiem, że jest tu dużo ciekawych atrakcji, ale nie oprowadzę go lepiej od kogoś, kto się tym zajmuje na co dzień, zresztą sama mieszkam tu od początku studiów – powiedzmy, że po klubach nie bardzo chciałabym go ciągać ;) Pomożecie? PS Chodzi o Toruń oczywiście, jakby komuś umknął temat :)

Autor:  SYNAPSA [ 12 lut 2016, 9:43 ]
Tytuł:  Zwiedzanie Torunia – gdzie i z kim

A jakie on ma zainteresowania? Bo słabo tak kogoś wysłać np. do planetarium, jak ten ktoś będzie się tam tylko dramatycznie nudził ;P

Autor:  twojakatastrofa [ 12 lut 2016, 10:40 ]
Tytuł:  Zwiedzanie Torunia – gdzie i z kim

Masz rację. On jest fanem wszystkiego, co stare, tzn. uwielbia zamki, fortyfikacje, pasjonuje się ogólnie średniowieczem i rycerzami zakonnymi (stąd pomysł na oprowadzanie, Toruń w końcu ma ruiny zamku krzyżackiego)... z wykształcenia historyk, także nie dziwi mnie to ;)

Autor:  SYNAPSA [ 12 lut 2016, 11:28 ]
Tytuł:  Zwiedzanie Torunia – gdzie i z kim

Łee, moje miasto!!! :D No to nie będzie problemu z poleceniem, znam świetnego gościa, który pracuje w biurze Zwiedzajtoruń.pl (zajmuje się również wyjazdami do Francji, Paryża, ale po co jeździć, jak tutaj na miejscu jest tyle do zobaczenia). Tutaj http://zwiedzajtorun.pl/zabytki/ masz całą masę pomysłów odnośnie tego, czego po prostu nie można nie odwiedzić, będąc pasjonatem historii i nocując w Toruniu. :) Narzeczony na 100% bęzdie zachwycony :) Mój synek ponoć przez całą taką wycieczkę organizowaną przez przedszkole chodził ze szczęką na ziemi :D

Autor:  twojakatastrofa [ 12 lut 2016, 12:02 ]
Tytuł:  Zwiedzanie Torunia – gdzie i z kim

O rety, wieeeelkie dzięki, dzwoniłam już tam i wszystko załatwione. Nie spodziewałam się trafić się na biuro, w którym nie pracują przewodnicy rodem z horroru podstawówkowicza – czyli gadający długo i nudno ;) Naprawdę wielkie dzięki, mega pomogłaś :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/