badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Sklep z oponami
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=16&t=246
Strona 1 z 1

Autor:  morbid_marian [ 07 sie 2016, 23:55 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

Witam wszystkich. Od dawna szukam jakiegoś dobrego sklepu z oponami. Tak się składa, że zawsze je kupowałem po taniości od znajomego, który prowadził taki sklep, ale teraz przeszło to już do historii, ponieważ zamknął interes. Pomyślałem, że napisze na forum ;) a co, w końcu tutaj jest na pewno wielu kierowców i może akurat doradzicie jakiś fajny sklep z oponami ;)

Autor:  krueger [ 08 sie 2016, 1:58 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

Ja niedawno wymieniałem felgi aluminiowe sklep który mogę polecić to zdecydowanie sklep.opony-kunicki.pl bo tam mają fantastyczną ofertę jeśli chodzi o opony i ogólnie sporo fajnych dodatków można tam dokupić. Ceny są różne, ale bardzo przystępne i osobiście jestem szalenie zainteresowany z zakupów tam.

Autor:  marcin85 [ 08 sie 2016, 4:04 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

Potwierdzam, ostatnio zakupiłem tam zestaw opon zimowych. Postanowiłem w tym roku zrobić to wcześniej, bo teraz wszędzie są one tańsze, a niedługo, na jesień podrożeją zapewne.. proszę oto link gdzie kupowałem: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Continental-zimowe, bardzo polecam bo są znakomitej jakości.

Autor:  Ceasar [ 08 sie 2016, 5:23 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

No ja też tam robię zakupy różnego typu i ostatnio zamawiałem od nich opony rolnicze Michelin. Na tej stronie znalazłem ich znakomitą ofertę: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-rolnicze-Michelin, według mnie, jeden z lepszych sklepów z oponami w Polsce ;)

Autor:  varje.bakom [ 08 sie 2016, 8:08 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

Z ciekawości odwiedziłem, tę stronkę i faktycznie znakomity wybór tam mają ;) Mega w oko mi wpadły te opony motocyklowe: sklep.opony-kunicki.pl/motocyklowe/ ;) widać, że by się na nich super śmigało i jeszcze są bardzo trwałe.. chyba będę musiał niedługo w takie zainwestować.

Autor:  Bipger [ 08 sie 2016, 10:02 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

dobrze się składa, ponieważ akurat szukałem opon 205 55r16 i tu proszę.. akurat wprost z nieba mi spadł temat gdzie trafiłem do sklepu, z super ofertą opon.. miło.. ;) mam zamiar tam pomyszkować i kupić jeszze opony dla swojej żony, bo akurat też jej opony sa mocno zdarte.

Autor:  ABSU [ 08 sie 2016, 10:23 ]
Tytuł:  Sklep z oponami

Dobry sklep, całkowicie propsuje, akurat niedawno kupuje auto to na pewno kupię tu opony ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/