badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Gdzie kupowaliście folie okienne?
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=16&t=244
Strona 1 z 1

Autor:  Fuintinnareth [ 03 sie 2016, 21:56 ]
Tytuł:  Gdzie kupowaliście folie okienne?

Budynek firmy jest dosc spory, 2 pietra, około 30 pomieszczen. I chciałem aby na wszystkich oknach (tam gdzie biura) były folie przeciwsłoneczne. Jaką firmę polecicie z Warszawy? Gdzie kupowaliście folie okienne?

Autor:  krueger [ 03 sie 2016, 23:49 ]
Tytuł:  Gdzie kupowaliście folie okienne?

Ja zamawiałem folie w Artfoll – F2 i byłem zadowolony. Maja duzy ogolnie wybór folii – dekoracyjne, matowe, no i te okienne. Ja Bralem przeciwsłoneczne, bo mi zależało na tym, aby wreszcie się schowac od tego słońca. Potrafi ono niezle dac w kosc człowiekowi, ze zyc się odechciewa calkiem. Po calym dniu w takim pokoju miałem dosc a bol glowy gwarantowany… Ale teraz jest spoko, nie narzekam i okularow przeciwsłonecznych nosic nie musze :P

Autor:  marcin85 [ 04 sie 2016, 2:43 ]
Tytuł:  Gdzie kupowaliście folie okienne?

To zalezy jakie chcesz folie kupić, Bo na rynku masz tego ogrom. Sa antywłamaniowe folie , folie ochronne a wybor konkretnej folii zalezy od tego, jaki efekt i co chce się osiągnać. Bo folie przeciwsłoneczne wg mnie to powinien mieć w domu prawie każdy. Raz, ze chłodniej i nie jest tak upalnie latem, a dwa ze to jest ochrona przed promieniami UV. To tez swoje robi. Ale każdy wybiera jak chce.

Autor:  Bipger [ 04 sie 2016, 4:59 ]
Tytuł:  Gdzie kupowaliście folie okienne?

Wszystko wg mnie ma estetycznie grac, wiec jak znajdziesz firme, która ladnie mocuje folie, to super. Gorzej, jak zostawia ci babelkiz którymi potem już niewiele da się zrobic. Bo tez tak może się zdarzyc. Kumplowi przy oklejaniu szyb w samochodzie, to tak zrobili, ze po miesiącu miał nie jedna szybe w ponad polowie pokryta babelkami. Troche szkoda kasy. Ale musisz rozważyć ile chcesz ostatecznie wydac. Bo to tez swoje robi.

Autor:  Am3b4 [ 04 sie 2016, 7:02 ]
Tytuł:  Gdzie kupowaliście folie okienne?

Ja szukałam firmy w necie i dużo czasu negocjowałam ceny. Mogłam na to sobie pozwolić, bo duże zamówienie i w sumie nie spieszyło mi się. Ale było warto, teraz moje okna wyglądają super :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/