Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Rozrywka » Moje hobby - motoryzacja

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Budynek firmy jest dosc spory, 2 pietra, około 30 pomieszczen. I chciałem aby na wszystkich oknach (tam gdzie biura) były folie przeciwsłoneczne. Jaką firmę polecicie z Warszawy? Gdzie kupowaliście folie okienne?

Awatar użytkownika

Ja zamawiałem folie w Artfoll – F2 i byłem zadowolony. Maja duzy ogolnie wybór folii – dekoracyjne, matowe, no i te okienne. Ja Bralem przeciwsłoneczne, bo mi zależało na tym, aby wreszcie się schowac od tego słońca. Potrafi ono niezle dac w kosc człowiekowi, ze zyc się odechciewa calkiem. Po calym dniu w takim pokoju miałem dosc a bol glowy gwarantowany… Ale teraz jest spoko, nie narzekam i okularow przeciwsłonecznych nosic nie musze :P

Awatar użytkownika

To zalezy jakie chcesz folie kupić, Bo na rynku masz tego ogrom. Sa antywłamaniowe folie , folie ochronne a wybor konkretnej folii zalezy od tego, jaki efekt i co chce się osiągnać. Bo folie przeciwsłoneczne wg mnie to powinien mieć w domu prawie każdy. Raz, ze chłodniej i nie jest tak upalnie latem, a dwa ze to jest ochrona przed promieniami UV. To tez swoje robi. Ale każdy wybiera jak chce.

Awatar użytkownika

Wszystko wg mnie ma estetycznie grac, wiec jak znajdziesz firme, która ladnie mocuje folie, to super. Gorzej, jak zostawia ci babelkiz którymi potem już niewiele da się zrobic. Bo tez tak może się zdarzyc. Kumplowi przy oklejaniu szyb w samochodzie, to tak zrobili, ze po miesiącu miał nie jedna szybe w ponad polowie pokryta babelkami. Troche szkoda kasy. Ale musisz rozważyć ile chcesz ostatecznie wydac. Bo to tez swoje robi.

Ja szukałam firmy w necie i dużo czasu negocjowałam ceny. Mogłam na to sobie pozwolić, bo duże zamówienie i w sumie nie spieszyło mi się. Ale było warto, teraz moje okna wyglądają super :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Rozrywka » Moje hobby - motoryzacja