badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Styl jeżdżenia a uszkodzenie tylnej belki
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=16&t=192
Strona 1 z 1

Autor:  morbid_marian [ 06 kwie 2016, 5:41 ]
Tytuł:  Styl jeżdżenia a uszkodzenie tylnej belki

Mam pewne wątpliwości co do mojego kierowcy od Citroena Berlingo który już w drugim aucie załatwił tylną belkę. Zdaję sobie z tego sprawę że nasze drogi są dziurawe i uszkodzenia się zdażają, ale ile można? Czy on ma po prostu pecha, czy jeździ jak szatan i takie sa tego efekty?

Autor:  MariaBajka [ 06 kwie 2016, 5:56 ]
Tytuł:  Styl jeżdżenia a uszkodzenie tylnej belki

Nie tak dawno temu wymieniałam tylną belkę w Peugocie 306 i przyznam Ci szczerze że byłam zaskoczona że coś w ogóle stało się z zawieszeniem bo tego auta używałam tylko na trasy praca dom, gdzie mam naprawdę świetny asfalt. Uważam że to nie wina kierowcy, po prostu taka jest specyfika francuskich aut z tego roku.

Autor:  Ceasar [ 06 kwie 2016, 6:07 ]
Tytuł:  Styl jeżdżenia a uszkodzenie tylnej belki

Przepraszam że wkradam się w temat, ale właśnie wróciłem z warsztatu w którym będą mi wymieniać tylnia belke w Saxo. Macie moze link do strony z jakims artyukułem na czym dokladnie polega ta wymiana? Jakie czesci bedą ruszane?

Autor:  varje.bakom [ 06 kwie 2016, 6:42 ]
Tytuł:  Styl jeżdżenia a uszkodzenie tylnej belki

Zerknij sobie tu: http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-citroen-saxo/. Masz wypisane kolejne czynności wykonywane podczas wymiany, zdjęcia i schemat. Chociaż znam się na autach to musze przyznać że nie podjąłbym się tego, już sam rysunek mnie przeraża.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/