badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Przewóz gabarytów - przeprowadzka
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=16&t=183
Strona 1 z 1

Autor:  kobietazklasa [ 15 mar 2016, 2:18 ]
Tytuł:  Przewóz gabarytów - przeprowadzka

Hej Wam forumowicze z całej Polski. Szukam dobrej firmy transportowej do przewozu gabarytów. Taksówką niestety nie przewiozę swoich mebli do nowego mieszkania. Przyznam szczerze, że nie miałam wcześniej styczności z żadną z takich firm, dlatego zupełnie nie wiem, która dobra itp. Liczę na Was.

Autor:  krueger [ 15 mar 2016, 4:02 ]
Tytuł:  Przewóz gabarytów - przeprowadzka

Ja bym nie polegał na opinii osób, których nawet nigdy nie widziałem. Na Twoim miejscu poszukałbym jakiejś firmy korzystając z wyszukiwarki. Wybierz tą, która ma dobry sprzęt i jakiś czas już pracuje na rynku, bo „świeżaski” nie zawsze są na tyle delikatni, by transport dojechał w jednym kawałku. pozdrowienia

Autor:  twojakatastrofa [ 15 mar 2016, 6:22 ]
Tytuł:  Przewóz gabarytów - przeprowadzka

Cześć, poleganie niepoleganie, a co to ma do rzeczy? Jak dobra firma, to trzeba chwalić, jak zła to też warto ostrzec. Sądzę, że e Warszawie usług przewożenia towarów takich jak te: transportwiki.com.pl/o-nas/, mebli i innych nie powinno braknąć. Ktoś na pewno się zareklamuje.

Autor:  Fuintinnareth [ 15 mar 2016, 9:16 ]
Tytuł:  Przewóz gabarytów - przeprowadzka

Witam, moją podpowiedzią będzie link na stronę firmy przeprowadzkowej transportwiki.com.pl/przeprowadzki-warszawa/, jak dla mnie profesjonaliści. A jeśli ceny za wysokie to zawsze można się targowac.

Autor:  Dor Mazor [ 15 mar 2016, 10:14 ]
Tytuł:  Przewóz gabarytów - przeprowadzka

A ja jestem zdania, że najbezpieczniej będzie samodzielnie się przeprowadzić. Zwołaj znajomych niech każdy pomoże. Każdy kto ma samochód niech coś zabierze i ruszajcie. Wydasz tyle co na paliwo dla kolegów, a pewnie jeszcze fajna imprezka na koniec się wam utworzy. Powodzenia na nowej drodze.

Autor:  marcin85 [ 15 mar 2016, 10:51 ]
Tytuł:  Przewóz gabarytów - przeprowadzka

Najlepiej się nie przeprowadzać, problem z głowy :D

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/