Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Rozrywka » Moje hobby - motoryzacja

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mam do polakierowania zderzak, maskę i prawą stronę auta. Ile może kosztować lakierowanie tych elementów? Czy lepiej zdecydować się na lakierowanie tylko tych części czy może już polakierować cały samochód. Auto nie jest nowe. To pięcioletnia skoda Fabia.

Awatar użytkownika

Ja na twoim miejscu zdecydowałbym się na lakierowanie całości, bo na pewno po pięciu latach masz już w różnych miejscach karoserii jakieś drobne ryski, odpryski czy wgniecenia. Jak masz do zrobienia aż tyle, to warto dołożyć trochę kasy i zrobić całość. Autko będzie wyglądało jak nowe. To się opłaca zwłaszcza, jak części mechaniczne są w dobrym stanie.

Awatar użytkownika

To zalezy na co cię stać. Wiadomo, że [url=http://auto-fit.eu/]usługi blacharsko lakiernicze w Warszawie[/url] troszkę kosztują i jak będziesz chciał odnowić całą karoserie to zapłacisz za to kilka tysięcy. Wszystko zalezy od ogólnego stanu auta. Jeśli do roboty jest tylko wspomniany zderzak, maska i prawa strona, to ja na twoim miejsu bym na tym poprzestał. Pytanie jeszcze czy chodzi o samo lakierowanie czy też potrzebna będzie jeszcze wyklepanie blachy, bo przypuszczam że tak. [url=http://auto-fit.eu/naprawy-blacharskie/]Naprawa blacharska[/url] to dodatkowy koszt więc chyba lepiej poprzestac na naprawie tylko tych wspomnianych elementów.

Awatar użytkownika

Po co chcesz lakierować całość? Jak znajdziesz dobrego lakiernika w Warszawie to on tak sklaruje lakier na elementach przylegających – ze starym lakierem, że w ogóle nie będzie widać różnicy w kolorze. Kwestia tylko znalezienia takiego lakiernika. W razie czego pisz, coś doradzę.

Awatar użytkownika

Ogólnie auto mam w dobrym stanie, a jak się dowiedziałem, faktycznie koszt lakierowania całości jak dla mnie jest zbyt wysoki, ale dzięki za odpowiedzi.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Rozrywka » Moje hobby - motoryzacja