Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O domu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Siema, rozglądam się za różnymi mebelkami do mojego salonu i kuchni i tak się zastanawiam, jakie macie doświadczenie, czy jak wezmę tańsze meble to automatycznie oznacza, ze będą gorsze i po dwóch latach będą wymagały wymiany? Może jakość jest taka sam a rozbieżność cen wynika z innego sposobu produkcji lub dystrybucji.

Jakiś czas temu kupowałam kanapę narożną. Była w niższej cenie niż inne tego typu. Jak na razie stoi i pięknie wygląda. Z tego co wiem, to była chyba jakaś końcówka kolekcji. Mi się wydaje, żę nie ma takiej zasady. Obniżka nie musi wynikać z nietrwałości materiału lub konkretnej wady. Zresztą nwet gdyby okazało się, ze meble ma jakieś wady, o których wcześniej nie informowano to masz prawo do reklamacji.

Awatar użytkownika

To fakt, ceny kanap są bardzo różne. Też tutaj zależy trochę od mody. Jeśli na któryś rodzaj wszyscy się rzucają, to można się spodziewać, że ten model będzie droższy. Teraz jest bardzo duża konkurencja. Sklepy prześcigają się żeby jak najlepiej przyciągnąć klientów. Ten kto ma niższe ceny sprzeda więcej i więcej zarobi. Dlatego ceny często są obniżane. Nie ma to nic wspólnego z jakością.

Awatar użytkownika

To zależy o jakie meble ci chodzi. Generalnie na przykład stół i krzesła będą lepsze z drewna niż ze sklejki i warto na to przede wszystkim patrzeć. Oczywiście może mieć to odzwierciedlenie w cenie, ale niekoniecznie. Druga sprawa to warto zwrócić uwagę na wykończenia. To są miejsca najbardziej narażone na zniszczenie, więc tutaj warto poświęcić chwilkę w sklepie by wybadać szczegóły.

Awatar użytkownika

Moim zdaniem nie warto kupować tanich mebli. Mnie na przykład nie stać na wymianę umeblowanie i zmianę aranżacji mieszkania co dwa lata, dlatego kupuję coś co będzie trwałe, Nie stać mnie na tanie rzeczy. A już najbardziej współczuję ludziom, którzy biorąą kredyt na takie zakupy, a za nim go spłaca meble nadają się do wymiany. Totalna głupota jak dla mnie.

Awatar użytkownika

Nie obraź się ale gadasz głupoty. Trzeba sprawdzać jakość a nie samą cenę, to nie jest taka prosta zależność, ze drogie to dobre a tanie byle jakie. Doczytaj zainteresuj się, a potem się wypowiadaj.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O domu