badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Czym kierować się podczas wyboru mebli dla dzieci?
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=15&t=202
Strona 1 z 1

Autor:  Fuintinnareth [ 26 kwie 2016, 8:52 ]
Tytuł:  Czym kierować się podczas wyboru mebli dla dzieci?

Chciałbym poznać Wasze zdanie odnośnie wyboru mebli dla dzieci. Znalazłem w sieci bardzo fajny sklep z meblami ale możliwości wyboru mnie przerastają, szczególnie że mam córeczkę. Chciałbym się dowiedzieć czym wy się zwykle kierujecie i w jaki sposób dogadać się z dzieckiem, bo kiedy pokazałem mojej różne opcje to chciała wszystkie na raz i nie mogłem jej przemówić do rozsądku że tak się nie da :P. Bardziej doświadczeni rodzice – radźcie co robić

Autor:  krueger [ 26 kwie 2016, 9:41 ]
Tytuł:  Czym kierować się podczas wyboru mebli dla dzieci?

Wybór mebli dla maluchów to dopiero początek, poczekaj aż dorosną i będziesz szukał czegoś dla nastolatków :). Co do Twojego pytania to najlepiej kierować się pasją dziecka, albo jego zainteresowaniami, innym rozwiązaniem jest właśnie pokazanie różnych wyborów, ale cos mi się wydaje że masz za małą córeczkę żeby z nią o tym pogadać :D. Musisz się przyjacielu trochę zainteresować. Obejrzyj sobie w jakie kolory ubiera lalki, czy woli bardziej księżniczki, czy może piosenkarki, albo koniki? Nie ma siły trzeba temu poświęcić trochę czasu :)

Autor:  MariaBajka [ 26 kwie 2016, 10:58 ]
Tytuł:  Czym kierować się podczas wyboru mebli dla dzieci?

Brawa dla chyba najsprytniejszego taty na świecie, nie wpadłabym żeby ubraniami lalek sugerować się podczas malowania pokoju i wyboru mebli ale może ma to głębszy sens niż myślę :P. A tak na serio to kolega bardzo dobrze napisał i ma rację, że musisz się po prostu zainteresować. Może pobaw się z dzieckiem w urządzanie domku dla lalek i się dowiedz jakie ma upodobania? Rozwijam myśl kolegi bo naprawdę ciekawie uchwycił temat, pzdr.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/