badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Materiały reklamowe dla pośrednictwa finansowego
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=11&t=220
Strona 1 z 1

Autor:  morbid_marian [ 20 cze 2016, 1:18 ]
Tytuł:  Materiały reklamowe dla pośrednictwa finansowego

Witam wszystkich. Niedługo otwieram swój pierwszy biznes, będzie to biuro pośrednictwa finansowego, czyli usługi kredytowe, inwestycyjne itd. Zastanawiałem się w jakie materiały reklamowe się zaopatrzyć. Proponowano mi parasole, długopisy ale to są standardy które ludzie przyjmują z miną „Jezu kolejny”. Co naprawdę daje efekt przywiązania klienta i jednocześnie jest zbyt drogie? Tylko proszę zachować powagę i nie pisac bzdur.

Autor:  marcin85 [ 20 cze 2016, 2:53 ]
Tytuł:  Materiały reklamowe dla pośrednictwa finansowego

Nie wiem jakie bzdury można tu wypisać bo temat jest prosty – pendrive z logo. Zasada jest taka ze przedmiot reklamowy musi byc czesto uzywany. Ja np rzadko korzystam z dlugopisa ale pendrive to juz co innego. Klienci tez doceniaja taki prezent bo nikt nie narzeka na nadmiar pendrivów w przeciwieństwie do długopisów. Ewentualnie dla VIPów możesz pokusić się o jakiś kształt na zamówienie. Może to być plik pieniedzy np albo moneta, czyli coś zwiazane z finansami. Pozdrawiam.

Autor:  kobietazklasa [ 20 cze 2016, 3:29 ]
Tytuł:  Materiały reklamowe dla pośrednictwa finansowego

Zamawiałam do swojego biura pendrive z metalu z nadrukiem które robiły fajne wrazenie na klientach. W zasadzie wszystko to o czym pisaliście jest prawdą ale zastanawia mnie jak z kosztami takich specjalnych kształtów pendrivów ile to może kosztować?

Autor:  marcin85 [ 20 cze 2016, 6:10 ]
Tytuł:  Materiały reklamowe dla pośrednictwa finansowego

Zależy od wielkości zamówienia. Nie brałem setek sztuk, o wiele mniej, ale mimo wszystko wyszło taniej niż brałbym metalowe. Ale to wszystko jest kwestią gustu i branży w której działamy. Powiedziałbym że nawet nasze odczucia i poczucie humoru mają tu dużo do powiedzenia.

Autor:  kobietazklasa [ 20 cze 2016, 7:35 ]
Tytuł:  Materiały reklamowe dla pośrednictwa finansowego

Oczywiście nasze podejście ma kluczowe znaczenie. Nie da się wręczyć komuś pendrive będący plikiem pieniedzy z powazna miną.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/