Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O pracy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Od jakiegoś czasu podejrzewam, że w mojej firmie pracownicy zamiast przykładać się pracy robią zupełnie coś innego. Nie bardzo mam możliwość ich kontroli, bo tez nie mam do tego celu odpowiedniego oprogramowania. Tak przynajmniej twierdzą moi informatycy. Są specjalistami więc im wierzę, ale dla pewności chciałem zapytać czy faktycznie tak trudno zdobyć takie oprogramowanie.

Awatar użytkownika

No i wychodzi na to, że masz kiepskich informatyków. Dobry specjalsita nie powienien udzialać tego rtodzaju informacji, bo na rynku istnieją w tym kierunku skuteczne rozwiązania. Oczywiście dzielą się one na podstawowe i zaawnasowane. Wszystko w zależności od tego, jakie są potrzeby klienta końcowego.

Awatar użytkownika

Chyba czas zrobić porządek i zacząć od działu IT. Dostęp do tego rodzaju oprogramowania wcale nie jest trudny. Zapamiętaj sobie jeden adres http://www.wieza.pl/ i wykorzystaj go, bo naprawdę warto.

Awatar użytkownika

Coś mi się wydaję, że chyba mają coś do ukrycia i się boją, że może coś wyniknąć, a może się mylę. W tej firmie oprogramowanie stoi naprawdę na najwyższym poziomie i może pomóc w znalezieniu tak zwanych dziur etatowych. To zawsze dość trudna decyzja, jeśli mowa o kontroli pracowników, ale czasami, jak widać trzeba i tak.

Najważniejsze, że takie oprogramowania wykrywan naprawdę skomplikowane działania. Jako użytkownik nie musisz się niczym martwić, bo dostawca dostarcza nie tylko sam program, ale także usługę w postaci jego instalacji i kompleksowej obsługi. Generalnie ty jako płatnik dostajesz raport, jak to wszystko w twojej firmie wygląda.

Awatar użytkownika

Coś mi się wydaje, że pracownicy nie będą zadowoleni z tego rodzaju rozwiązania.

Hehe, będą zadowoleni, jeśli to oni będą właścicielami firm i będą kontrolowali swoich pracowników, bo będą widzieli, że coś jest nie tak. Ale taka jest kolejność w hierarchi służbowej, że to dopiero ci na górze potrafią dostrzec taką konieczność. Kontrola kontrolą, ale w sumie liczy się dobro firmy.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Porozmawiajmy » O pracy