badipizza.pl
http://badipizza.pl/

Gdzie znajdę śruby kulowe?
http://badipizza.pl/viewtopic.php?f=11&t=175
Strona 1 z 1

Autor:  marcin85 [ 01 mar 2016, 7:41 ]
Tytuł:  Gdzie znajdę śruby kulowe?

Hej wszystkim! Słuchajcie poszukuję wytrzymałych śrub kulowych, które będą wysokiej jakości i nie będą się giąć pod własnym ciężarem (bo niestety na takie też trafiałem). Macie pojęcie, gdzie je dostanę?

Autor:  twojakatastrofa [ 01 mar 2016, 8:02 ]
Tytuł:  Gdzie znajdę śruby kulowe?

Witaj. Jest świetna hurtownia, gdzieś na Dolnym Śląsku, która sprzedaje takie rzeczy. Wejdź sobie na stronę. Mają obszerny wybór śrub i nakrętek kulowych o różnych długościach i średnicach. Zresztą możesz się zawsze skontaktować z ich konsultantem, to Ci wszystko wyłoży. Co prawda my zamawialiśmy inne rzeczy u nich, ale zawsze były wysokiej jakości.

Autor:  marcin85 [ 01 mar 2016, 10:12 ]
Tytuł:  Gdzie znajdę śruby kulowe?

Słyszałem kiedyś o tej firmie. Byłem nawet na ich stronie internetowej, ale własnie nie wiedziałem, czy od nich brać cokolwiek. Ale jak mówisz, że mają dobrej jakości produkty, to się do nich zgłosze. Dzięki piękne, koleżanko :)

Autor:  twojakatastrofa [ 01 mar 2016, 11:33 ]
Tytuł:  Gdzie znajdę śruby kulowe?

Nie dziwię się, że o nich słyszałeś, bo to spora i długo już istniejąca firma. Wiesz, ja też mówię o swoich odczuciach, czy raczej odczuciach pracowników naszej firmy. Więc po prostu wyciągam logiczny wniosek, że te elementy muszą być dobre. Ale najważniejsze, że mogłam pomóc. ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/